OKLEJANIE POJAZDÓW

najlepszy nośnik reklamy

Wykorzystaj swoje auto jako bezpłatną powierzchnię reklamową. Nawet nieduża powierzchnia jak szyba czy tylna klapa bagażnika daje możliwości na stworzenie ciekawego projektu. Jest do dobra inwestycja, która zwróci się szybko i przyniesie nowych klientów.

Jakie pojazdy oklejamy?

Wiele lat w branży reklamowej to również sporo oklejonych pojazdów zarówno tych jeżdżących jaki pływających oraz latających.

Co oferujemy?

Nie masz pomysłu jak okleić auto? Nie musisz się niczym martwić – pomożemy Ci od początku do końca – projektując i wyklejając pojazd.

BĄDŹ WIDOCZNY NA DRODZE

W czasach ogromnej konkurencji w każdej branży reklama odgrywa kluczową rolę w pozyskiwaniu klienta, a tym samym zysku Twojej firmy.
Oklejenie auta pozwala na dotarcie do bardzo dużej liczby potencjalnych klientów.
Oklejamy samochody zarówno częściowo (np. dane teleadresowe i logo firmy), jak również aplikujemy folię na większych powierzchniach pełnokolorowym wydrukiem.
Bardzo efektownym rozwiązaniem jest wydruk wielkoformatowy na laminowanej folii wylewanej. Wydruk ten może zawierać dowolną treść: zdjęcia, teksty, logotypy i inne wymagane przez klienta elementy. Tą metodą można okleić zarówno część pojazdu jak i jego całość.
Zastosowanie specjalnych folii umożliwia również naniesienie reklamy na szyby pojazdu, przy zachowaniu maksymalnego wrażenia estetycznego i zarazem dobrego dostępu światła do wnętrza samochodu. Takie możliwości daje nam folia OWV.
Ciekawie prezentują się elementy grafiki wykonanej z folii odblaskowej, które o zmierzchu zaskakują zwracając uwagę w bardzo wyrazisty sposób.