OBRAZY CANVAS

JAK RĘCZNIE MALOWANE...

Niezależnie od tego jaką aranżację się tworzy do każdej idealnie wpasować mogą się fotografie na płótnie. Pamiętając, że w nowoczesnych wnętrzach królują fotografie, postanowiliśmy zapewnić im równie królewską oprawę. Zamiast jednak postawić na ramy, wybraliśmy płótno i tak właśnie powstały urokliwe i wyjątkowo modne fotoobrazy na płótnie.
W naszej kolekcji posiadamy setki zdjęć, które na zamówienie przemienić można w jeszcze bardziej efektowne obrazy drukowane na płótnie. Do Was należy wybór, jaki dokładnie fotoobraz ozdobi ścianę w Państwa salonie, pokoju, kuchni czy biurze. Równie oryginalne będzie się prezentowało nadrukowane na płótnie auto, sielski krajobraz, jak również panorama rozświetlonego miasta. Jeszcze ciekawszych pomysłem może się okazać stworzenie całej kolekcji nowoczesnych obrazów, która sprawi, że pomieszczenie przypominać zacznie niezwykle stylową galerię obrazów.

Dlaczego to takie fajne?

Dodatkową atrakcją może być wieloczęściowy obraz na płótnie canvas. Dowolne motywy można nadrukować w kilku częściach w układzie trzy, cztero a nawet pięcioelementowym. Taka prezentacja sprawia, że każdy motyw jest wyjątkowy i staje się główną dekoracją pomieszczenia.

Nie tylko sam wydruk.

Wykonanie wydruku cyfrowego to tylko początek tego, co możemy zaoferować. Proponujemy również: