KASETONY

NASTAŁA ŚWIATŁOŚĆ

Kasetony podświetlane możemy zaobserwować prawie nad każdym sklepem, firmą czy punktem usługowym. Najczęściej wykonuje się je w kształcie prostokątnym, ale również jest możliwość produkcji prawie dowolnej formy, zarówno w wersji jednostronnej jak i dwustronnej.
Kasetony standardowe to rama aluminiowa (może być malowana proszkowo na dowolny kolor RAL) z systemem do zamontowania lica (najcześćiej plexi) z zaaplikowaną grafiką.
Kaseton z elastycznym licem – wykonywany na profilach aluminiowych z systemem zapinającym. Charakteryzuje się możliwością wykonania elementów do 50 m. długości bez konieczności łączenia elementów lica.
Kasetony z płyty kompozytowej (typu dibond) – należą do elementów reklamowych o najwyższej estetyce. Grafikę podświetlaną wykonuje się za pomocą wyfrezowania w licu jej elementów. Można ją również wzbogacić przez uwypuklenie jej za pomocą grubej plexi.

Jakie ubrania znakujemy?

Współpraca z kilkoma producentami odzieży pozwala nam zaoferować szeroki zakres odzieży reklamowej:

Znakowanie innych artykułów

Techniki  znakowania, oraz materiały które stosujemy pozwalają nam umieszczać logotypy firmowe również na innych artykułach jak: